Urzędnicy wyborczy powołani w gminach z terenu działania Komisarzy Wyborczych w Rzeszowie I i II według stanu na dzień 8 czerwca 2020 r.:

 

Gmina (miasto)

Nazwisko

Imię

Drugie imię

m. Dębica

Leśniak

Joanna

 

gm. Brzostek

Skublicki

Szymon

Ryszard

gm. Pilzno

Fąfara

Grzegorz

 

gm. Czarna

Bącal

Bartosz

 

gm. Dębica

Wolska

Elżbieta

Maria

gm. Jodłowa

Łącka

Agnieszka

Halina

gm. Żyraków

Wolski

Robert

Piotr

m. Leżajsk

Jodkowska

(art. 191 ca KW)

Beata

 

gm. Grodzisko Dolne

Daź

Justyna

Maria

gm. Kuryłówka

Kiwała

Joanna

 

gm. Leżajsk

Czapla

Renata

Maria

gm. Nowa Sarzyna

Chudy

Adam

Bogdan

m. Łańcut

Jucha

Marek

Stanisław

gm. Białobrzegi

Górak

Robert

Jan

gm. Czarna

Kozioł

Rafał

 

gm. Łańcut

Kochman

Robert

Marek

gm. Markowa

Wierzbińska

Alicja

Maria

gm. Rakszawa

Stręk

Ewa

Elżbieta

gm. Żołynia

Kozik-Paściak

Kinga

Katarzyna

gm. Iwierzyce

Dudek

Wojciech

Marek

gm. Ostrów

Fąfara

Zofia

Marta

gm. Ropczyce

Buczek

Tomasz

Stanisław

gm. Sędziszów Małopolski

Świniuch Elżbieta  

gm. Wielopole Skrzyńskie

Lasota

Paweł

Rafał

m. Dynów

Uliasz

Barbara

Maria

gm. Błażowa

Majkut

Elżbieta

Jolanta

gm. Boguchwała

Rachwał

Piotr

Jakub

gm. Chmielnik

Kilarska

Anna

Maria

gm. Dynów

Masłowska

Joanna

Maria

gm. Głogów Małopolski

Jaworski

Krzysztof

Adam

gm. Hyżne

Fudala

Ewa

 

gm. Kamień

Kwiatkowska

Anna

Janina

gm. Krasne

Kaszuba

Michał

Stanisław

gm. Lubenia

Bednarski

Dominik

Andrzej

gm. Sokołów Małopolski

Nyzio-Mik

Anna

 

gm. Świlcza

Paśko

Bogusław

 

gm. Trzebownisko

Jarek

Piotr

Józef

gm. Tyczyn

Maj

Anita

Elwira

gm. Czudec

Ziemba

Robert

 

gm. Frysztak

Gąsior

Marcin

Piotr

gm. Niebylec

Kowalska

Aneta

Magdalena

gm. Strzyżów

Gadziała

Agata

Małgorzata

gm. Wiśniowa

Uram

Sebastian

Adrian

m. Rzeszów

Ladzińska

Agata

Janina

m. Rzeszów

Rejman

Sławomir

Rafał

 

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    04-05-2018 11:24

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • zobacz cały rejestr

  • Data modyfikacji

    21-06-2018 8:30

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • Data modyfikacji

    28-06-2018 12:35

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • Data modyfikacji

    06-07-2018 9:20

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • Data modyfikacji

    06-07-2018 9:22

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • Data modyfikacji

    19-07-2018 13:16

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • Data modyfikacji

    09-08-2018 10:06

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • Data modyfikacji

    05-09-2018 14:11

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • Data modyfikacji

    09-04-2019 12:45

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • Data modyfikacji

    27-04-2019 10:19

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • Data modyfikacji

    06-05-2019 8:39

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • Data modyfikacji

    14-08-2019 11:29

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • Data modyfikacji

    14-08-2019 11:49

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • Data modyfikacji

    12-09-2019 14:38

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • Data modyfikacji

    18-11-2019 10:18

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • Data modyfikacji

    26-06-2020 8:13

    Wprowadził:

    Marek Ochab

  • Data modyfikacji

    26-06-2020 8:14

    Wprowadził:

    Marek Ochab

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij